miercuri, 5 septembrie 2018

Blat ???

Dupa mareata infrangere de la Split, Dinamo avea in fata un derby cu Rapid, meciul a inceput frumos, ocaziile au inceput sa curga si evident, au venit si golurile. 0-2 dupa primele 45 de minute si Dinamo parea ca inca se scufunda. In vestiar se pare ca Andone a facut din nou minuni si cainii (sa nu le zic javre) au revenit cu un moral foarte bun in repriza a doua si au reusit sa inscrie de trei ori.

Cu exceptia golului lui Torje restul sa zicem ca au fost luate aiurea, dar daca e sa ne gandim ca au fost multe voci care au spus ca meciul de la Split nu s-a jucat pe teren ci la pariuri, nici meciul cu Rapid nu pare chiar normal, dar cum s-au mai intamplat rasturnari de situatie, vezi aici, sa zicem ca e o exceptie, dar daca Dinamo o sa mai aiba asemenea meciuri probabil ca o sa atraga atentia cui nu trebuie.